Współpraca z Herbalife

Hej, jestem Kate! Jeśli trafiłeś/aś na tą podstronę zachęcam Cię byś przeczytał ten tekst od deski do deski i podjął właściwą decyzję mając pełny obraz czym jest praca w networku i dlaczego warto podjąć współpracę z Herbalife.

MOJA HISTORIA

Współpracę z Herbalife rozpoczęłam w 2013 roku. Na początku, pracowałam na etacie a biznes z Herbalife traktowałam jako dodatkowy dochód. Całą swoją działalność opieram na pracy w Internecie i social mediach, może dlatego iż z zawodu jestem informatykiem i teraz swoje informatyczne umiejętności wykorzystuję w networku do tworzenia contentu na social media jak i grafik, które cieszą oko na moim sklepie internetowym czy moich social mediach. 

Pewnie nie będę w tym temacie oryginalna, jeśli napiszę, że moją decyzję podjęłam po tym, kiedy przetestowałam produkty, dzięki którym zmieniłam na dobre swoje nawyki żywieniowe, zaczęłam zwracać większa uwagę na to co wkładam na talerz. Pamiętam, wizytę u mojego lekarza podczas II ciąży, kiedy miałam nieposkromiony apetyt. Moja Pani Doktor stwierdziła, Pani Kasiu, pani się opamięta bo za szybko Pani przybiera na wadze. Pomyślałam sobie wtedy, szybko zrzucę, przecież przy pierwszej ciąży tak szybko zeszło. Przy drugiej ciąży nie było to takie proste. Kiedy po porodzie weszłam na wagę, a waga pokazała 97 kg, poszłam do pielęgniarek zapytać się czy ta waga aby na pewno nie jest zepsuta :)

Taką drogę przeszedł prawie każdy pewnie, może z małymi wyjątkami Dystrybutor, który do dziś zajmuje się tym networkowym biznesem. Żeby poznać produkt, trzeba go najpierw przetestować samemu, tak jak ja to zrobiłam z sukcesem po ciąży i robię do dziś. 

Współpracę z Herbalife może rozpocząć każdy! Każdy kto nie boi się networku i pracy z nią związanej. Wszystkie wysiłki takiej pracy wynagradza, fakt iż pracujesz na własny rachunek polecając produkty, tworząc niesamowite relacje, a firma dzieli się z Tobą zyskiem. Nie ma tutaj mowy o żadnym naciąganiu, nie jest to żadna piramida finansowa, której tak bardzo wszyscy się boją. Tutaj od ponad 40 lat istnieją produkty, które stosują miliony, TAK miliony ludzi na świecie w 95 krajach!

Sięgam pamięcią, i zastanawiam się co jeszcze zyskałam, dzięki współpracy z Herbalife? Niesamowitą pewność siebie, pozytywne nastawienie do życia, i wiesz co jeszcze? Tą ogromna satysfakcję z pomocy innym jak i obserwacji jak inni zmieniają się i przechodzą transformację wyglądu i mentalnej zmiany w głowie, ale to chyba jest raczej opowieść bardziej na wywiad niż na taką krótką wzmiankę o możliwościach jakie daje Herbalife.

Czy to coś złego w tym, że firma której produkty sam spożywasz, polecasz, budujesz relacje wynagradza Cię za to? W tradycyjnym handlu trudno o tego typu działania, chociaż niemalże codziennie spotykasz się z takim podobnym networkiem idąc chociażby do sklepu. Kupujesz w sklepie, a zyskiem za to, że kupiłeś produkt dzieli się detalista, hurtownik, producent i na końcu jeszcze może hodowca/wytwórca półproduktów.

Czas na odczarowanie networku, nastawienie ma znaczenie, wszystkie Twoje ograniczenia istnieją tylko w Twojej głowie. A teraz chodź pokażę Ci możliwości jakie oferuje Herbalife Nutrition.

DLACZEGO HERBALIFE?

Nie będę tu wymyślać i wychwalać pod niebiosy. Przytoczę kilka faktów:

  • - od ponad 40 lat na globalnym rynku
  • - 95 krajów, w których możliwa jest współpraca
  • - firma notowana na giełdzie
  • - w TOP 3 światowych firm z branży networkowej
  • - globalny lider w zakresie produkcji koktajli proteinowych i koktajli zastępujących posiłek
  • - 100% gwarancja satysfakcji ze stosowania produktów lub zwrot pieniędzy

Czy to nie wystarczające informacje? Myślę, że tak. 

Dzięki współpracy z Herbalife możesz zarabiać na marży z produktów wykorzystując swoje zniżki, jak i na prowizji od obrotu osób z Twojej organizacji. Możesz również korzystać z wielu promocji jak i aktywności jakie organizuje firma dla swoich Dystrybutorów.

 

 

 

SŁÓW KILKA O WSPÓŁPRACY Z HERBALIFE NUTRITION

NA POCZĄTEK - każdy z TOP liderów nie tylko w Polsce czy na świecie, kiedyś zaczynał, bo przecież każdy maraton zaczyna pierwszy krok. Najpierw kupujesz produkty dla siebie. Jesteś zadowolony/a ze stosowania i wtedy podejmujesz decyzję o współpracy z Herbalife. 

Możesz skrócić tą drogą i chcąc kupić produkty dla siebie zrób to od razu startując z pakietem od Herbalife. Wykorzystaj te produkty jakie znajdziesz w pakiecie Herbalife do osiągnięcia swoich celów. Jeśli efekty Cię usatysfakcjonują i zdecydujesz się kupić większą ilość zrób to już na swoim koncie. Wtedy wszystkie punkty za produkty nalicza się Tobie, a co za tym idzie powalczysz o większe zniżki aż do maksymalnej 50%. Sprawdź kolejny punkt i zobacz jak możesz sobie ułatwić ten proces.

POMAGAJ INNYM - w swoim otoczeniu na pewno znasz osoby, które być może podobnie jak Ty chciałyby schudnąć kilka kilogramów. Zresztą, jak zobaczą u Ciebie efekty to sami zapytają, co zrobiłaś/eś, że udało Ci się osiągnąć Twój cel. Podobno zrzucenie już 5 kg jest zauważalne dla innych :)

Dzięki współpracy z Herbalife stwórzcie wspólne wyzwanie, zaopatrz chętnych w produkty. Dzięki temu, że pokażesz drogę i okażesz wsparcie łatwiej Wam będzie osiągnąć cel. Jeśli nie czujesz się na siłach, zaproś mnie do swojego wyzwania, chętnie wspomogę swoją wiedzą i doświadczeniem w tego typu wyzwaniach w Waszej grupie.

POZWÓL ODKRYĆ SWÓJ POTENCJAŁ - każdy z Nas jest inny, ma inne predyspozycje i umiejętności. Również otacza się innymi ludźmi. Moim zadaniem również, jest praca z Tobą i odkrycie Twojego potencjału, oraz jak możesz go wykorzystać współpracując z Herbalife.

Myślę, że tyle informacji na początek wystarczy, a po więcej ZAPRASZAM Cię do rozmowy/videorozmowy, lub jeśli jesteś z okolic Wrocławia, zapraszam Cię na pyszną biznesową kawę w stolicy Dolnego Śląska, ze mną na temat Twojej współpracy z Herbalife. 

Podczas krótkiej rozmowy Wyjaśnię Ci jak taka współpraca w Twoim przypadku może wyglądać, wyjaśnię Ci dokładnie jakie są możliwości i dzięki temu łatwiej Ci będzie podjąć decyzję o współpracy, tym bardziej, że nie ponosisz żadnego ryzyka. 

Jeśli poczujesz, że to nie dla Ciebie nawet jeśli kupisz PAKIET PARTNERSKI, możesz w każdej chwili w okresie 3-miesięcy od zakupu pakietu zrezygnować, a firma zwróci Ci pieniądze.

Zapraszam Cię w podróż z Herbalife! Ściskam Cię mocno i do zobaczenia, bo wiem, że po przeczytaniu tego krótkiego tekstu będziesz chciał/a dowiedzieć się więcej! CZEKAM na Ciebie!  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl