Herbalife Xtra - Cal Zobacz większe

Herbalife Xtra - Cal - wapń, witamina D i magnez

49,00 zł

Nowy produkt

Xtra-Cal to suplement wapnia dostarczający witaminę D i magnez potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Więcej szczegółów

Złóż zamówienie do godziny 14.00 i odbierz w kolejnym dniu roboczym. Za zakupy zapłać odroczoną płatnością

Pielęgnacja i odpowiednia suplementacja pozwala na właściwe zadbanie o zdrowie tkanki kostnej. Codzienna dieta nie zawsze zapewnia wszystkie niezbędne składniki, tym bardziej że organizmy wielu osób źle reagują na produkty mleczne. Bogatą w wapń alternatywą będą witaminy Herbalife Xtra – Cal - suplement, pozwalający na dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości wapnia i dbający o mocne i zdrowe kości.

Co zawiera Herbalife Xtra - Cal

Witaminy Herbalife Xtra – Cal zawiera optymalną dawkę wapnia, wraz z witaminą D i magnezem. Tak przygotowane receptura pozwala na lepsze i wydajniejsze przyswajanie wapnia, dzięki czemu chroni on i wzmacnia naszą tkankę kostną.

Efekty przyjmowania preparatu Herbalife Xtra-Cal

Ryzyko uszkodzenia dla naszych kości wzrasta wraz z wiekiem. Kości stają się bardziej kruche, podatne na złamania bądź osteoporozę. Witaminy Herbalife Xtra - Cal to skuteczne zapobieganie takim problemom, ze względu na odpowiednią dawkę wapnia znajdującego się w preparacie, zgodnego z zaleceniami dietetyków. Według nich optymalna dawka dla osoby dorosłej na dobę to 800 mg wapnia, znajdującego się w aż 3 szklankach mleka. Mało kto jest w stanie dostarczyć organizmowi aż tyle wapnia w codziennych posiłkach. Dzięki dodatkowi witaminy D, składniki suplementu, jak magnez, miedź, mangan i cynk są w prawidłowy i szybki sposób przyswajane przez organizm.

Uznana na całym świecie marka Herbalife umożliwia przyjmowanie suplementu w zależności od indywidualnych potrzeb organizmu. Autoryzowany sklep marki Herbalife zapewnia wyłącznie oryginalne suplementy najwyższej jakości.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Path: > > Herbalife Xtra - Cal - wapń, witamina D i magnez

Pobierz

Polecane produkty

6 innych produktów w tej samej kategorii: