Redukcja obwodów w talii? Czy to możliwe? TAK! Sprawdź!
Redukcja obwodów w talii? Czy to możliwe? TAK! Sprawdź!

Phyto Complete - redukcja tłuszczu wisceralnego i obwodu talii

Produkt wprowadzony w połowie listopada 2022 roku w obrocie polskim. Do maja 2023 wprowadzano dwa razy reglamentację dla każdego z dystrybutorów z powodu wzmożonych zakupów i  ogromnego popytu na ten produkt.

Phyto Complete Herbalife zawiera specjalnie opatentowaną formułę która wspomaga redukcję obwodów w talii i skutecznie redukuje tkankę tłuszczową trzewną.

Zawarty w produkcie składnik Fiit-NS to specjalna kompozycja polifenoli pozyskiwanych z owoców i warzyw. Polifenole natomiast to rodzaj składników czyli takich związków wytwarzanych przez rośliny związki te występujące naturalnie w roślinach są znane jako silne antyoksydanty nie tylko przynoszące korzyści zdrowotne ale również wsparcie prawidłowego metabolizmu.

Fit-NS jest składnikiem przebadanym naukowo zawarte w nim ekstrakty  takie jak:

 •  ekstrakt z zielonej herbaty
 •  grejpfrutów
 •  winogron
 •  czarnej marchwi
 •  guarany

 w połączeniu z witaminą B3 i kofeiną daje niesamowicie skuteczną moc w redukcji obwodu talii i tłuszczu wisceralnego.

Przejdźmy do badań

Skuteczność Fiit-NS w poprawie parametrów metabolizmu jakości życia związanej ze zdrowiem zostało ceniona w dwóch oddzielnych badaniach klinicznych których uczestnikom z nadwagą i otyłością podawano dwa razy dziennie wraz ze śniadaniem i obiadem 450 mg Fiit-NS lub placebo. Uczestnikom zalecano przestrzeganie standardowej diety oraz 30 minut aktywności fizycznej tygodniowo.

Badania wykazały znaczny wpływ tego składnika na redukcje tłuszczu wisceralnego i obwodu w talii / Przyjmowanie 900 mg Fiit-NS dziennie przez 16 tygodni spowodowało zmniejszenie obwodu talii o -1,1 cm i tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej o minus -1 kg.

Jak to działa?

Fiit-NS zawiera witaminę B3 która wraz z wybranymi polifenolami kofeiną wspomaga proces metabolizmu w ramach którego organizm zamienia pożywienie w energię pomagając zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Badania wskazują, że właściwości antyoksydacyjne przeciwzapalne związków roślinnych wspomagają zdrowie układu sercowo-naczyniowego co z kolei może poprawić sprawność fizyczną i witalność.

Naturalne związki roślinne zawarte w Fiit-NS można uznać, za element szerszej strategii odżywiania, która pomaga kontrolować warunki życia związane z nadwagą i otyłością jakość życia w kontekście zdrowia to kwestia tego jak zdrowie może wpływać na zdolność danej osoby do wykonywania codziennych czynności, a także na jej samopoczucie fizyczne psychiczne i społeczne wpływ ten oszacowano za pomocą zweryfikowanej ankiety dotyczącej zdrowia.

Kiedy mówimy o otyłości brzusznej i dlaczego jest ona tak groźna?

Otyłość brzuszna, znana również jako otyłość typu jabłkowego lub otyłość centralna, odnosi się do gromadzenia się nadmiaru tłuszczu w okolicy brzucha i wokół wewnętrznych organów jamy brzusznej. Jest to poważny problem zdrowotny, ponieważ otyłość brzuszna wiąże się z wieloma negatywnymi skutkami dla zdrowia. 

Oto kilka powodów, dlaczego jest ona tak groźna:

 • Zwiększone ryzyko chorób sercowo-naczyniowych: Otyłość brzuszna jest związana z podwyższonym ryzykiem chorób serca, takich jak nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa i udar mózgu. Tłuszcz zgromadzony wokół brzucha może wpływać na układ krążenia i zwiększać ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu.
 • Zaburzenia metaboliczne: Otyłość brzuszna może powodować zaburzenia metaboliczne, takie jak insulinooporność, która jest głównym czynnikiem ryzyka rozwoju cukrzycy typu 2. Tłuszcz zgromadzony w okolicy brzucha może zakłócać normalną funkcję insuliny, co prowadzi do podwyższonego poziomu cukru we krwi.
 • Zwiększone ryzyko chorób układu oddechowego: Otyłość brzuszna może wpływać na układ oddechowy poprzez zmniejszanie pojemności płuc i utrudnianie oddychania. Może również zwiększać ryzyko wystąpienia obturacyjnego bezdechu sennego, co prowadzi do przerw w oddychaniu podczas snu.
 • Zaburzenia hormonalne: Tłuszcz zgromadzony w okolicy brzucha może prowadzić do zaburzeń hormonalnych, w tym zwiększonej produkcji hormonów tłuszczowych, takich jak adipokiny. Te hormony mogą wpływać na regulację apetytu, przemianę materii i odpowiedź zapalną organizmu.
 • Zwiększone ryzyko nowotworów: Otyłość brzuszna jest związana z większym ryzykiem rozwoju niektórych rodzajów nowotworów, w tym raka piersi, jelita grubego, trzustki i nerek. Nie jest jeszcze do końca zrozumiane, dlaczego otyłość wpływa na rozwój nowotworów, ale istnieje wiele czynników związanych z otyłością, które mogą wpływać na proces nowotworzenia.

Skąd mam wiedzieć czy mam otyłość brzuszną?

Łatwo to sprawdzić. Wystarczy zmierzyć obwód talii na wysokości pępka. 

Jeśli wynik pomiaru będzie:

 • u kobiet powyżej 80 cm
 • u mężczyzn powyżej 94 cm

wtedy mówimy o otyłości brzusznej.

Efekty Phyto Complete - obraz wart więcej niż tysiąc słów.

A teraz jak już tyle wiesz o produkcie Phyto Complete Herbalife i o otyłości brzusznej, to Ty masz realny wpływ na to jakich podejmujesz wyborów ale zanim dokonasz wyboru warto sprawdzić Phyto Complete efekty.  Poniżej znajdziesz linki do Instagrama, gdzie osoby, które stosowały Phyto Complete Herbalife pokazują swoje efekty: 

1. Efekt po miesiącu stosowania Phyto Complete. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KELSIE PEDDER (@kelsielpedder)

 

2. Zdjęcie nr 1 wykonane w listopadzie, drugie w lutym:

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Clare Grant (@claregrant_x)

3. Kolejny efekt

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Julie Brouart (@juliebrouart)

 

Jeśli przekonały Cię te fakty i zdjęcia efektów. To przedstawiam ci ten produkt: Phyto Complete - kup teraz!

Tutaj informacje na temat badań klinicznych:

 1. Cases, J., et al., Regular consumption of Fiit-ns, a polyphenol extract from fruit and vegetables frequently consumed within the Mediterranean diet, improves metabolic ageing of obese volunteers: a randomized, double-blind, parallel trial. Int J Food Sci Nutr, 2015. 66(1): p. 120-5.
 2. Romain, C., et al., Sixteen Weeks of Supplementation with a Nutritional Quantity of a Diversity of Polyphenols from Foodstuff Extracts Improves the Health-Related Quality of Life of Overweight and Obese Volunteers: A Randomized, Double-Blind, Parallel Clinical Trial. Nutrients, 2021. 13(2).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl