Program wsparcia diety

Indywidualny Program Wsparcia Wellness 

to program stworzony z myślą o Tobie i o Twojej drodze podczas kontrolowania wagi z Herbalife. 

Indywidualny Program Wsparcia Wellness

Dla kogo jest ten program?

Zarówno dla Klientów jaki i przyszłych Klientów herbal-centrum.pl. To zaawansowany program wsparcia Twojego procesu kontrolowania wagi.

To idealny program, który zapewni Ci zaawansowane wsparcie tak by Twoje cele zostały osiągnięte optymalnie i na trwałe. To także doskonały moment na to by poznać dietę Herbalife i przejść proces kontrolowania wagi z Przyjacielem Trenerem Wellness, który będzie z Tobą przez cały ten czas.

Jakie są założenia programu?

W skład miesięcznego pakietu wchodzi:

 • Konsultacja wideo z wywiadem żywieniowym z Trenerem Wellness Herbalife
 • Przygotowany specjalnie dla Ciebie, twój indywidualny zbilansowany plan odżywiania i suplementacji w pełni dostosowany do Ciebie, uwzględniając Twoje preferencje i nawyki
 • Codziennie porcja motywacji i zadań do wykonania poprzez komunikator on-line (Messenger) lub aplikację w telefonie
 • Monitoring postępów
 • 3x wideo konsultacja z Trenerem Wellness Herbalife
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku - wiedza, motywacja, inspiracja
 • FIT DZIENNIK (mój autorski ebook o wartości 39,99 zł)
 • gadżet do wyboru na START (shaker, łyżeczka, pudełko na tabletki, pojemnik na koktajl, centymetr do mierzenia obwodów, który dołożę do Twojego zamówienia)

Jak to wygląda?

 1. Na początek poproszę Cię o wypełnienie mojej ankiety w celu poznania Twoich nawyków żywieniowych i umówimy się na pierwszą konsultację wideo on-line.
 2. Poznajemy się, rozmawiamy szczerze i ustalimy datę startu Twojego osobistego wyzwania. (Czas trwania konsultacji: 1h)
 3. Po przeanalizowaniu ankiety otrzymasz instrukcję stosowania produktów.
  Będziemy pracować w oparciu o FIT DZIENNIK lub opracujemy wspólnie wskazówki dotyczące zestawu produktów zakupionych na stronie https://herbal-centrum.pl
 4. Poproszę Cię o dokonanie pomiarów w dniu startu Twojego osobistego wyzwania (waga i obwody). 
 5. Poproszę o zrobienie Twojej sylwetki w bieliźnie lub dopasowanym stroju sportowym, tak by było widać kształt Twojej sylwetki. Zdjęcie warto zrobić w tym samym ubraniu, na tym samym tle, w takim samym oświetleniu. Oczywiście to zostanie dokładnie omówione podczas naszej pierwszej konsultacji WIDEO, na którą już TERAZ Cię zapraszam.
 6. DIETA SELFIE / DEKLARACJA PUBLICZNA - Jeśli będziesz potrzebował/a jeszcze większego wsparcia proponuję Ci publiczną deklarację chęci osiągnięcia swojego celu na naszej zamkniętej grupie na FB,, tak by poczuć  wsparcie nie tylko ode mnie, ale także od innych uczestników grupy.
  Jest to ogromna MOTYWACJA kiedy nie chcesz zawieść siebie i słowa danego publicznie innym. Twoje rezultaty, jeśli wyrazisz zgodę,  będziemy publikować na grupie FB w formie uznań, aż do osiągnięcia zamierzonych rezultatów!
 7. Podczas opieki zaopatrujesz się na stronie https://herbal-centrum.pl
 8. Codziennie, przez 30 dni, otrzymasz porcję motywacji i zadań do wykonania poprzez komunikator on-line.
 9. Na potrzeby Twojego wyzwania w specjalnej aplikacji zostanie stworzona lista zadań do wykonania (informacji, przypomnień o treningach, zadań etc.)
 10. 1x w tygodniu rano lub wieczorem (o ustalonej porze) połączymy się w formie wideokonferencji, by omówić dotychczasowe rezultaty, przedyskutować ewentualne wątpliwości, dokonać korekty działań, tak by rezultaty postępowały w optymalnym czasie.
 11. Po wspólnie spędzonym miesiącu, zdecydujesz czy chcesz kontynuować i zakupić pakiet opieki na kolejny miesiąc.

 
W myśl cytatu: "Każdy maraton rozpoczyna pierwszy krok" - zrób go właśnie TERAZ!

 

Zrób ten pierwszy krok i KUP TERAZ swój Indywidualny Program Wsparcia Wellness.

 

Jeśli ten zaawansowany program spotkał się z Twoim zainteresowaniem i chcesz z niego skorzystać, śmiało pisz lub dzwoń tel. 533 333 563.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl