Koktajle Herbalife

Koktajl Herbalife okaże się zbawienny dla wszystkich chcących kontrolować swoją wagę w optymalnym tempie. Nie licz na "cudowne" tabletki odchudzające tylko wybierz rozwiązanie zdrowe, naturalne i skuteczne. Herbalife koktajle umożliwiają zrzucenie nawet 4-5 kilogramów zbędnej tkanki tłuszczowej w ciągu miesiąca. W końcu na plaży będziesz mogła p...

Koktajl Herbalife okaże się zbawienny dla wszystkich chcących kontrolować swoją wagę w optymalnym tempie. Nie licz na "cudowne" tabletki odchudzające tylko wybierz rozwiązanie zdrowe, naturalne i skuteczne. Herbalife koktajle umożliwiają zrzucenie nawet 4-5 kilogramów zbędnej tkanki tłuszczowej w ciągu miesiąca. W końcu na plaży będziesz mogła pokazać swoje idealne kształty, nie obawiając się wzroku turystów, założysz dwu, a nie jednoczęściowy strój pierwszy raz w życiu lub pierwszy raz od wielu lat! Koktajl odżywczy Herbalife to połączenie naturalnych składników, takich jak tabletki z błonnikiem i ziołami, dodatkowo koktajle odżywcze na których bazie w prosty sposób przygotujesz pyszny i odżywczy shake. Jak pewnie wiesz, herbata przyspiesza przemianę materii- dlatego Herbalife to również smaczne herbatki świetne na zimno i ciepło. Mają za zadanie pobudzić i orzeźwić, abyś była pełna życia każdego dnia, a co najciekawsze- zastąpisz nią kawę za sprawą zawartej w niej kofeiny. Zdrowszy, a równie energetyczny wybór!

Więcej

Koktajle Herbalife Jest 16 produktów.

 • Pyszny, zdrowy posiłek dostarczający doskonałej kompozycji wysokojakościowego...
  137,00 zł

  Pyszny, zdrowy posiłek dostarczający doskonałej kompozycji wysokojakościowego białka sojowego i serwatkowego, niezbędnych mikroelementów oraz ekstraktów roślinnych i ziół.Gotowy koktajl pozwala skutecznie kontrolować wagę. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • 2 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 42 porcje Twojego ulubionego...
  270,00 zł

  2 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 42 porcje Twojego ulubionego koktajlu. Dowolne smaki do wyboru. Cena uzależniona od wyboru smaku.

 • 3 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 63 porcje Twojego ulubionego...
  390,00 zł

  3 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 63 porcje Twojego ulubionego koktajlu. Dowolne smaki do wyboru. Cena uzależniona od wyboru smaku.

 • Pyszny, zdrowy posiłek dostarczający doskonałej kompozycji wysokojakościowego...
  173,00 zł

  Pyszny, zdrowy posiłek dostarczający doskonałej kompozycji wysokojakościowego białka sojowego i serwatkowego, niezbędnych mikroelementów oraz ekstraktów roślinnych i ziół.Gotowy koktajl pozwala skutecznie kontrolować wagę. UWAGA!! Tylko smak WANILIOWO - ŚMIETANKOWY ma powiększoną pojemność 780g!

 • 2 szt koktajlu o smaku waniliowo-śmietankowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli...
  334,00 zł

  2 szt koktajlu o smaku waniliowo-śmietankowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 60 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • 3 szt koktajlu o smaku wanilia śmietanka w powiększonym opakowaniu 780g czyli 90...
  480,00 zł

  3 szt koktajlu o smaku wanilia śmietanka w powiększonym opakowaniu 780g czyli 90 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • 4 szt koktajlu o smaku waniliowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 120 porcji...
  640,00 zł

  4 szt koktajlu o smaku waniliowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 120 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • Zestaw MINIMUM - w skład pakietu produktów Herbalife wchodzi: koktajl odżywczy...
  193,00 zł

  Zestaw MINIMUM - w skład pakietu produktów Herbalife wchodzi: koktajl odżywczy Herbalife Formuła 1 oraz Błonnik i Zioła. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW OPTIMUM - w skład tego pakietu wchodzą: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife...
  326,00 zł

  ZESTAW OPTIMUM - w skład tego pakietu wchodzą: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1 550g i Błonnik i Zioła w tabletkach. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW OPTIMUM PLUS - to zestaw w skład którego wchodzi: 2szt koktajlu odżywczego...
  388,00 zł

  ZESTAW OPTIMUM PLUS - to zestaw w skład którego wchodzi: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1 550g, Błonnik i Zioła w tabletkach oraz Multiwitaminy w wariancie dla kobiet i mężczyzn. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW MAX SYLWETKA - w skład tego zestawu wchodzą następujące produkty takie jak...
  481,00 zł

  ZESTAW MAX SYLWETKA - w skład tego zestawu wchodzą następujące produkty takie jak 2szt koktajlu odżywczego Formuła 1 Herbalife 550g, Błonnik i Zioła w tabletkach, Multiwitaminy w wariancie dla kobiet i mężczyzn do wyboru oraz Białko odżywcze Formuła 3. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • Wiosenny pakiet na start przygody z kontrolowaniem wagi. Taki zestaw wystarczy Ci...
  482,00 zł

  Wiosenny pakiet na start przygody z kontrolowaniem wagi. Taki zestaw wystarczy Ci na miesiąc. W miesiąc przy zachowaniu założeń diety możesz schudnąć od 4-5kg/m-c.

 • Koktajl proteinowy do wymieszania z wodą. Nie zawiera składników GMO, glutenu,...
  172,00 zł

  Koktajl proteinowy do wymieszania z wodą. Nie zawiera składników GMO, glutenu, nabiału, konserwantów, sztucznych aromatów i sztucznych barwników. Niska zawartość cukru to dodatkowy atut. Jest odpowiedni dla wegetarian i halal.

 • 3-DNIOWY ZESTAW TESTOWY - zawiera 6 saszetek koktajlu waniliowego czyli 6 porcji...
  39,90 zł

  3-DNIOWY ZESTAW TESTOWY - zawiera 6 saszetek koktajlu waniliowego czyli 6 porcji do przygotowania posiłku plus do tego 6 tabletek Themo Complete

 • Tri Blend Select to pyszny, kremowy koktajl proteinowy oferujący odżywienie z...
  186,00 zł

  Tri Blend Select to pyszny, kremowy koktajl proteinowy oferujący odżywienie z naturalnych źródeł i wspaniały smak.

 • High Protein Iced Coffee jest pysznym, pożywnym napojem, który możesz wypić w domu...
  174,00 zł

  High Protein Iced Coffee jest pysznym, pożywnym napojem, który możesz wypić w domu lub w drodze, by delektować się nim, gdy najbardziej tego potrzebujesz.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów