Na czym polega dieta Herbalife

Utrzymywanie zdrowego trybu życia zapewnia równowagę psychofizyczną, ale daje też dodatkowy zastrzyk energii. Dieta Herbalife wspiera zrównoważony poziom życia obejmujący zarówno prawidłową dietę, aktywność fizyczną, jak i dbałość o relaks i spokój psychiczny. Dopiero kompilacja wszystkich powyższych czynników powoduje, że człowiek oddycha pełną piersią i dba o każdy aspekt prawidłowego funkcjonowania.

Założenia planu, który aktywuje wszystkie te obszary, a którego część stanowi dieta Herbalife obejmuje

1. Prawidłowe żywienie, które oznacza optymalny poziom makro i mikroelementów w diecie uzależniony od czynników indywidualnych takich jak: wiek, płeć, rodzaj podejmowanej aktywności, przewlekłe choroby, szybkość trawienia.

2. Optymalne posiłki i dodatkowe porcje w jadłospisie, które zapewniają dostarczanie składników odżywczych.

3. Właściwy poziom wody w organizmie, który zapewniony jest przez spożywanie płynów przynajmniej w ilości 2 litrów na dobę.

4. Aktywność fizyczna połączona z regeneracją i przeznaczeniem czasu tylko dla siebie. Podstawą aktywnego życia są regularne treningi wykonywane 5 dni w tygodniu, trwające minimum pół godziny. Zwieńczeniem jest regularny sen o długości minimalnej-7 godzin.

DIETA HERBALIFE - OSIĄGANIE CELÓW Z KOKTAJLEM ODŻYWCZYM FORMUŁA 1

W jaki sposób koktajle odżywcze mogą pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów?

Kontrola wagi1. Jeden koktajl dziennie wystarczy, by zachować aktualną wagę.

Koktajl z serii dieta herbalife stosowany zamiast jednego regularnego posiłku zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Badania dowodzą, że to doskonały produkt, by utrzymać wagę uzyskaną w trakcie diety. Po zakończeniu diety koktajl Odżywczy Formuła 1, chroni przed efektem jojo i zapewnia stabilność wagi na tym samym poziomie.

Kontrola wagiKontrola wagi2. Dwa koktajle dziennie wystarczą, by mieć kontrolę nad swoją wagą.

Ten zestaw polecany jest osobom, które stawiają sobie za cel schudnięcie. Badania wykazują, że zastąpienie dwóch posiłków dziennie koktajlami Odżywczymi Formuła 1 , przyczynia się do kontrolowania wagi. Najlepsze efekty można uzyskać przy jednoczesnym wykonywaniu niewielkiej aktywności fizycznej. Koktajl zawiera niezbędne składniki odżywcze, zawiera jednak mniej kalorii.

Kontrola wagiKontrola wagiKontrola wagi3. Dwa dodatkowe koktajle odżywcze Formuła 1 dziennie wystarczą, by powiększyć mięśnie.

Jeśli Twoim celem nie jest ani utrzymanie wagi, ani spalenie tkanki tłuszczowej, tylko formowanie sylwetki - to ten wariant jest dla Ciebie. Koktajle z serii dieta herbalife zawierają węglowodany i białka niezbędne do budowania masy ciała oraz regenerujące mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Zawarte w produkcie białka (18g białek wysokiej jakości z soi i mleka) sprzyjają rozwijaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej, co z kolei powoduje przyspieszenie metabolizmu, który aktywowany jest nawet w stanie spoczynku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - ZADZWOŃ - tel. 533 333 563

Jeśli nie masz ochoty na kontakt telefoniczny skorzystaj z PRZYKŁADOWEGO PROGRAMU KONTROLI WAGI i sprawdź jak może wyglądać Twoja dieta.