Kilka słów o firmie Herbalife - historia, założyciele

HERBALIFE  to firma założona w 1980 roku przez Marka Hughesa (1956 - 2000) , która oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 30 lat zmienia życie milionów ludzi na całym świecie.

Zbilansowane odżywianie łatwiej zdefiniować, niż zastosować w praktyce. Dlatego zaangażowany zespół naukowców i doktorów spędził ostatnie 35 lat na tworzeniu pysznych kontrolowanych kalorycznie, wysokiej jakości produktów Herbalife, które mają uczynić wprowadzenie zdrowego planu odżywiania chociażby odrobinę łatwiejszym.

Począwszy na Laureacie Nagrody Nobla*, a skończywszy na byłym szefie FDA**, każdy członek Rady Naukowej Herbalife jest niekwestionowanym specjalistą w swojej dziedzinie. Łącząc ich doświadczenie, dajemy Ci pewność co do naszych produktów i zapewniamy rzetelność literatury i badań klinicznych, na których są wsparte.

*Fundacja Nobla nie ma żadnych powiązań z Herbalife. Nie opiniuje, ani nie aprobuje, ani nie promuje produktów Herbalife.

**FDA Urząd ds. Żywności i Leków

Siedziba Herbalife

800.000 m2 - Powierzchnia Ośrodka Innowacji i Produkcji Herbalife w Winston Salem, w Karolinie Północnej. To największa, mogąca poszczycić się obwodem ponad 3mil, placówka Herbalife, którą otwarto w maju 2014 roku, z myślą o zwiększeniu naszych możliwości dostarczania najlepszych produktów odżywczych ludziom na całym świecie.

HERBALIFE W PIGUŁCE

Herbalife w pigułce

Herbalife - to nowy sposób na życieDOSKONAŁE SKŁADNIKI

Składniki wykorzystane w produktach Herbalife muszą spełniać rygorystyczne normy czystości i jakości.

ODŻYWIANIE WSPARTE WIEDZĄ NAUKOWĄ

Produkty Herbalife są opracowane przez zespół naukowców z myślą o dobru konsumentów. Ich naukowe zaplecze ma dowody w postaci literatury naukowej i badań klinicznych. Dzielimy się wiedzą i najlepszymi praktykami, współpracując z najbardziej wiarygodnymi i zaawansowanymi technologicznie dostawcami surowców na świecie.

Współpracujący z firmą Herbalife naukowcy, m. in. prof. David Heber, Przewodniczący Rady ds. Odżywiania Herbalife, pomagają zagwarantować, że produkty Herbalife są oparte na wynikach najnowszych badań naukowych.

KOMPLEKSOWE TESTY

Liczne serie wewnątrzprocesowych testów gwarantują, że produkty Herbalife spełniają lub przewyższają normy prawne, od weryfikacji czystości i mocy składników po końcową inspekcję gotowych produktów.

PIECZOŁOWICIE WYTWARZANE

Produkty Herbalife powstają z zgodzie z aktualnymi Dobrymi Praktykami Produkcji (cGMPs) lub nawet je przewyższają. Praktyki te dostarczają procedur gwarantujących odpowiednie zaprojektowanie, monitorowanie i kontrolę procesu oraz środowiska produkcji.

ODŻYWIANIE JAKIE OTRZYMUJESZ

Herbalife stosuje zaawansowane technologie, by monitorować środowisko, w jakim gotowe produkty są przechowywane. Herbalife zachowuje ich próbki, by mieć pewność, że nie tracą na jakości przez cały okres przydatności do spożycia.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na ofcjalnej stronie Herbalife Polska - kliknij tutaj