Biznes z Herbalife

Zostań dystrybutorem Herbalife i kupuj produkty dla siebie i przyjaciół na swoje konto z 25% zniżką jaka przysługuje na start każdemu nowo zapisanemu dystrybutorowi.Co musisz zrobić by zostać dystrybutorem?

Nie musisz mieć specjalnego wykształcenia by zostać dystrybutorem Herbalife (Herbalife tego nie wymaga). Wszelkie niezbędne informacje możesz czerpać z obszernych materiałów informacyjnych jakie otrzymasz po podpisaniu umowy, z zasobów internetowych do których otrzymasz dostęp po rejestracji on-line jako dystrybutor a także możesz zawsze poradzić się swojego opiekuna Herbalife.

By zarejestrować się jako dystrybutor będzie niezbędnym zakupienie na start Pakietu Startowego: Zestaw Startowy IBP dostępny tutajCo zawiera pakiet startowy Herbalife IBP?


Zestaw Startowy to wszelkie materiał informacyjne, edukacyjne a także umowa o dystrubucję Herbalife. W zestawie znajdziesz również na próbę:

1. Koktajl odżywczy Herbalife o smaku waniliowym
2. Łyżeczkę do odmierzania porcji
3. oraz Super Shaker do przygotowania koktajlu z metalową kulkąWsparcie - opiekun Herbalife

Jeśli zdecydujesz się zakupić produkty w naszym sklepie otrzymasz od Nas wsparcie na start. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz uzyskać od Nas informację bowiem to My będziemy Twoim opiekunem Herbalife. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania, będziesz potrzebował pomocy przy rejestracji, informacji na temat prowadzenia biznesu, możliwości biznesowych a także informacji o produktach zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.Podstawowe korzyści ze współpracy z Herbalife

Nawiązanie współpracy z Herbalife daje ci możliwość dodatkowego zarobku lub też stworzenia nowego pomysłu na życie i zarabiania na sprzedaży produktów Herbalife.

Pewnie część osób zada sobie pytanie czy ja się do tego nadaję. Pamiętaj to Ty jesteś kowalem własnego losu i wszystko to co robisz zależy wyłącznie od Ciebie. Determinacja a także chęci z pewnością przełożą się na sukces.Informacje dodatkowe

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzenia biznesu, proponowanych zniżek, kosztów związanych z zamawianiem towarów, cennikami, a także dostęp do zasobów internetowych Herbalife otrzymasz wraz ze swoim pakietem Startowym i po rejestracji jako dystrybutor.

Po wypełnieniu umowy dystrybutorskiej i zarejestrowaniu jej w systemie Herbalife otrzymasz unikalny numer ID dystrybutora i od tej pory zostaniesz pełnoprawnym dystrybutorem Herbalife i będziesz mógł składać zamówienia na produkty Herbalife z 25% zniżką.

Zestaw startowy dystrybutora Herbalife IBP

Kliknij tutaj by zamówić zestaw dystrybutora