Gotowe pakiety Herbalife

Koktajle Herbalife stanowią zdrową formę uzupełnienia diety we wszelkie składniki odżywcze jakich potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania. To pyszny i błyskawiczny w przygotowaniu posiłek, stworzony przez specjalistów w oparciu o zaawansowaną technologię żywnościową, na który składa się skomponowana w idealnej proporcji mieszanka na b...

Koktajle Herbalife stanowią zdrową formę uzupełnienia diety we wszelkie składniki odżywcze jakich potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania. To pyszny i błyskawiczny w przygotowaniu posiłek, stworzony przez specjalistów w oparciu o zaawansowaną technologię żywnościową, na który składa się skomponowana w idealnej proporcji mieszanka na bazie białka sojowego i serwatkowego wzbogaconego witaminami, składnikami mineralnymi oraz minerałami, jak również składnikami pochodzenia naturalnego.

Herbalife koktajl zawiera najlepszy, wspomagający układ pokarmowy błonnik. Jest to zrównoważony oraz sycący i jednocześnie bardzo lekki pokarm, który może być idealną alternatywą dla wysokokalorycznego posiłku, po jakim możemy czuć się ciężko. W zależności od indywidualnej potrzeby koktajl ten może być zatem nie tylko dodatkiem do codziennej diety, gdy chcemy się odżywić i wzmocnić, ale całkowicie może zastąpić posiłek, kiedy utrzymać chcemy swoją wagę w ryzach, bądź pragniemy zrzucić nadprogramowe kilogramy. Włączając do naszej diety Herbalife koktajl, w bardzo łatwy sposób kontrolować możemy spożyte przez nas kalorie, przez co łatwiej uzyskamy oczekiwane przez siebie efekty. Herbalife koktajl dostarcza niezbędnych do budowy mięśni aminokwasów, a w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi pomaga w zbudowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i tym samym uzyskaniu ładnej i zgrabnej sylwetki. Zbilansowany dobór składników koktajlu pozwala na bezpieczne jego spożywanie na dłuższą metę i czucie się fit.

Posiłek w postaci koktajlu jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób zdrowych i aktywnych, jak również dla osób osłabionych, wycieńczonych chorobom lub w trakcie jej trwania. Pomaga uzyskać siłę, odzyskać energię i zadbać o lepsze zdrowie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wypróbować tej formy suplementacji i odżywiania, jest to idealny czas, by przekonać się o skuteczności działania tego prostego w przyrządzeniu odżywczego drinka.

Na naszej stronie znajdziesz koktajle Herbalife w atrakcyjnych pakietach. Zachęcamy do wypróbowania.

Więcej

Gotowe pakiety Herbalife Jest 11 produktów.

 • Zestaw MINIMUM - w skład pakietu produktów Herbalife wchodzi: koktajl odżywczy...
  193,00 zł

  Zestaw MINIMUM - w skład pakietu produktów Herbalife wchodzi: koktajl odżywczy Herbalife Formuła 1 oraz Błonnik i Zioła. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW OPTIMUM - w skład tego pakietu wchodzą: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife...
  326,00 zł

  ZESTAW OPTIMUM - w skład tego pakietu wchodzą: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1 550g i Błonnik i Zioła w tabletkach. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW OPTIMUM PLUS - to zestaw w skład którego wchodzi: 2szt koktajlu odżywczego...
  388,00 zł

  ZESTAW OPTIMUM PLUS - to zestaw w skład którego wchodzi: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1 550g, Błonnik i Zioła w tabletkach oraz Multiwitaminy w wariancie dla kobiet i mężczyzn. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW MAX SYLWETKA - w skład tego zestawu wchodzą następujące produkty takie jak...
  481,00 zł

  ZESTAW MAX SYLWETKA - w skład tego zestawu wchodzą następujące produkty takie jak 2szt koktajlu odżywczego Formuła 1 Herbalife 550g, Błonnik i Zioła w tabletkach, Multiwitaminy w wariancie dla kobiet i mężczyzn do wyboru oraz Białko odżywcze Formuła 3. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • 2 szt koktajlu o smaku waniliowo-śmietankowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli...
  334,00 zł

  2 szt koktajlu o smaku waniliowo-śmietankowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 60 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • 3 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 63 porcje Twojego ulubionego...
  390,00 zł

  3 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 63 porcje Twojego ulubionego koktajlu. Dowolne smaki do wyboru. Cena uzależniona od wyboru smaku.

 • 3 szt koktajlu o smaku wanilia śmietanka w powiększonym opakowaniu 780g czyli 90...
  480,00 zł

  3 szt koktajlu o smaku wanilia śmietanka w powiększonym opakowaniu 780g czyli 90 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • 2 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 42 porcje Twojego ulubionego...
  270,00 zł

  2 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 42 porcje Twojego ulubionego koktajlu. Dowolne smaki do wyboru. Cena uzależniona od wyboru smaku.

 • Porcja koktajlu Herbalife w poręcznej jednorazowej saszetce. Idealna na podróż....
  53,00 zł

  Porcja koktajlu Herbalife w poręcznej jednorazowej saszetce. Idealna na podróż. Wsyp zawartość saszetki do 250ml mleka by zastąpić posiłek. Nie musisz nic odmierzać ani mieć przy sobie łyżeczki. Wsypujesz, mieszasz i pijesz! Cena dotyczy 7 saszetek.

 • 4 szt koktajlu o smaku waniliowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 120 porcji...
  640,00 zł

  4 szt koktajlu o smaku waniliowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 120 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • Wiosenny pakiet na start przygody z kontrolowaniem wagi. Taki zestaw wystarczy Ci...
  482,00 zł

  Wiosenny pakiet na start przygody z kontrolowaniem wagi. Taki zestaw wystarczy Ci na miesiąc. W miesiąc przy zachowaniu założeń diety możesz schudnąć od 4-5kg/m-c.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów