Paczkomaty

Gotowe pakiety Herbalife Jest 12 produktów.

 • PROMOCJA
  Zestaw MINIMUM - w skład pakietu produktów Herbalife wchodzi: koktajl odżywczy...
  188,00 zł 193,00 zł

  Zestaw MINIMUM - w skład pakietu produktów Herbalife wchodzi: koktajl odżywczy Herbalife Formuła 1 oraz Błonnik i Zioła. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • ZESTAW OPTIMUM - w skład tego pakietu wchodzą: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife...
  326,00 zł

  ZESTAW OPTIMUM - w skład tego pakietu wchodzą: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1 550g i Błonnik i Zioła w tabletkach. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.UWAGA! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO. OBOWIĄZUJE DO 6.12.2020.

 • PROMOCJA
  ZESTAW OPTIMUM PLUS - to zestaw w skład którego wchodzi: 2szt koktajlu odżywczego...
  378,00 zł 388,00 zł

  ZESTAW OPTIMUM PLUS - to zestaw w skład którego wchodzi: 2szt koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1 550g, Błonnik i Zioła w tabletkach oraz Multiwitaminy w wariancie dla kobiet i mężczyzn. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • PROMOCJA
  ZESTAW MAX SYLWETKA - w skład tego zestawu wchodzą następujące produkty takie jak...
  471,00 zł 481,00 zł

  ZESTAW MAX SYLWETKA - w skład tego zestawu wchodzą następujące produkty takie jak 2szt koktajlu odżywczego Formuła 1 Herbalife 550g, Błonnik i Zioła w tabletkach, Multiwitaminy w wariancie dla kobiet i mężczyzn do wyboru oraz Białko odżywcze Formuła 3. Cena uzależniona od wyboru wariantu smakowego.

 • PROMOCJA
  2 szt koktajlu o smaku waniliowo-śmietankowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli...
  320,00 zł 334,00 zł

  2 szt koktajlu o smaku waniliowo-śmietankowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 60 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • PROMOCJA
  3 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 63 porcje Twojego ulubionego...
  375,00 zł 390,00 zł

  3 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 63 porcje Twojego ulubionego koktajlu. Dowolne smaki do wyboru. Cena uzależniona od wyboru smaku.UWAGA! PROMOCYJNA CENA OGRANICZONA CZASOWO TYLKO DO 29.11.2020

 • PROMOCJA
  3 szt koktajlu o smaku wanilia śmietanka w powiększonym opakowaniu 780g czyli 90...
  465,00 zł 480,00 zł

  3 szt koktajlu o smaku wanilia śmietanka w powiększonym opakowaniu 780g czyli 90 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • PROMOCJA
  2 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 42 porcje Twojego ulubionego...
  260,00 zł 270,00 zł

  2 szt koktajlu o pojemności 550g. Taki zestaw to 42 porcje Twojego ulubionego koktajlu. Dowolne smaki do wyboru. Cena uzależniona od wyboru smaku.

 • Porcja koktajlu Herbalife w poręcznej jednorazowej saszetce. Idealna na podróż....
  53,00 zł

  Porcja koktajlu Herbalife w poręcznej jednorazowej saszetce. Idealna na podróż. Wsyp zawartość saszetki do 250ml mleka by zastąpić posiłek. Nie musisz nic odmierzać ani mieć przy sobie łyżeczki. Wsypujesz, mieszasz i pijesz! Cena dotyczy 7 saszetek.

 • PROMOCJA
  4 szt koktajlu o smaku waniliowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 120 porcji...
  620,00 zł 640,00 zł

  4 szt koktajlu o smaku waniliowym w powiększonym opakowaniu 780g czyli 120 porcji Twojego ulubionego koktajlu.

 • PROMOCJA
  Wiosenny pakiet na start przygody z kontrolowaniem wagi. Taki zestaw wystarczy Ci...
  468,00 zł 482,00 zł

  Wiosenny pakiet na start przygody z kontrolowaniem wagi. Taki zestaw wystarczy Ci na miesiąc. W miesiąc przy zachowaniu założeń diety możesz schudnąć od 4-5kg/m-c.

 • PROMOCJA
  Zestaw startowy dla osób, które chcą wziąć udział w 10-dniowym wyzwaniu utraty...
  188,00 zł 193,00 zł

  Zestaw startowy dla osób, które chcą wziąć udział w 10-dniowym wyzwaniu utraty wagi na diecie Herbalife z grupą wsparcia. W skład zestawu wchodzi Koktajl Formuła 1 550g w dowolnym smaku jak również Błonnik i Zioła lub Napój Błonnikowy.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Gotowe pakiety Herbalife

Oferowane przez nas gotowe pakiety stanowią zdrową formę uzupełnienia diety we wszelkie składniki odżywcze jakich potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania. To pyszne i błyskawiczne w przygotowaniu posiłki, stworzone przez specjalistów w oparciu o zaawansowaną technologię żywnościową, na które składają się skomponowana w idealnej proporcji mieszanka na bazie białka sojowego i serwatkowego wzbogaconego witaminami, składnikami mineralnymi oraz minerałami, jak również składnikami pochodzenia naturalnego.

Suplementy Herbalife zawierają najlepszy, wspomagający układ pokarmowy błonnik. Jest to zrównoważony oraz sycący i jednocześnie bardzo lekki pokarm, który może być idealną alternatywą dla wysokokalorycznego posiłku, po jakim możemy czuć się ciężko. W zależności od indywidualnej potrzeby produkt ten może być zatem nie tylko dodatkiem do codziennej diety, gdy chcemy się odżywić i wzmocnić, ale całkowicie może zastąpić posiłek, kiedy utrzymać chcemy swoją wagę w ryzach, bądź pragniemy zrzucić nadprogramowe kilogramy. Włączając do naszej diety napój Herbalife, w bardzo łatwy sposób kontrolować możemy spożyte przez nas kalorie, przez co łatwiej uzyskamy oczekiwane przez siebie efekty. Dostarcza on bowiem niezbędnych do budowy mięśni aminokwasów, a w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi pomaga w zbudowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i tym samym uzyskaniu ładnej i zgrabnej sylwetki. Zbilansowany dobór składników koktajlu pozwala na bezpieczne jego spożywanie na dłuższą metę i czucie się fit.

Posiłek w postaci przygotowanego szejka jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób zdrowych i aktywnych, jak również dla osób borykających się z brakiem witamin. Pomaga uzyskać siłę, odzyskać energię i zadbać o lepsze zdrowie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wypróbować tej formy suplementacji i odżywiania, jest to idealny czas, by przekonać się o skuteczności działania tego prostego w przyrządzeniu odżywczego drinka.

Na naszej stronie znajdziesz wyśmienite produkty i suplementy Herbalife w atrakcyjnych pakietach. Zachęcamy do wypróbowania.