Dieta Herbalife

NA CZYM POLEGA DIETA HERBALIFE?

Jak skutecznie można kontrolować swoją wagę według diety Herbalife?

Dieta, a w zasadzie nowy styl życia, gdzie koktajle odżywcze Herbalife zdecydowanie ułatwiają proces redukcji wagi. Spróbuję Ci wyjaśnić dlaczego?

1. Koktajl to zamiennik posiłku, który szybko przygotujesz w tym pędzącym świecie. Mam wrażenie, że kiedyś to miało się wrażenie, że czas biegnie wolnej. Prawda?

2. Koktajl Herbalife to zbilansowana forma posiłku, która ma wszystko co potrzeba w odpowiedniej ilości, by odżywić Twój organizm. To takie odżywianie w połączeniu z suplementacją. 

3. Dzięki temu, że wiesz ile dokładnie kalorii (227 kcal) ma przyrządzony posiłek w formie koktajlu Herbalife, łatwiej jest Ci zarządzać Twoim bilansem kalorycznym. 

4. W procesie redukcji, kiedy dla każdego organizmu jest to pewien wysiłek, koktajl zabezpiecza Cię o cenne witaminy i minerały. Dzięki temu masz siłę i wszystko co potrzeba by wytrwać w swoim postanowieniu. 

5. Koktajl to nie magiczny eliksir, ale bardzo duża pomoc, by okiełznać ilość spożywanych kalorii bo o to w tej całej redukcji i w sumie nie tylko o to ale to bardzo ważne by to wiedzieć. 

6. Koktajl Herbalife cechuje WYŚMIENITA JAKOŚĆ jak i przyswajalność cennych witamin i minerałów tam zawartych co już nie jeden raz donosili mi moi Klienci, biorąc pod uwagę ich wyniki badań. Filozofia Herbalife od ziarna do produktu sprawia, że stosowane w koktajlu produkty są stale monitorowane, począwszy od sadzenia, po wzrost aż po zbiór składników wykorzystanych do produkcji koktajli odżywczych. 

7. SOJA w koktajlu Herbalife jak innych produktach Herbalife - NIE JEST MODYFIKOWANA GENETYCZNIE!

8. Koktajle Herbalife mają niski indeks glikemiczny. Około 30-stu. 

9. Koktajle Herbalife NIE SZKODZĄ! Są bezpieczne, są marką numer 1 na świecie według statystyk Euromonitora wśród produktów tego typu. Herbalife z wysoką pieczołowitością czuwa nad jakością i to zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o te produkty. Próbki koktajlu w laboratoriach przechowywane są bardzo długo i stale poddawane badaniom. Herbalife posiada jedne z najnowocześniejszych laboratoriów i centrów badawczych na świecie. Tutaj nie ma kompromisu.

10. Za koktajlem stoi ZAWSZE człowiek, do którego możesz zwrócić się o pomoc chcą skutecznie wykorzystać potencjał koktajlu jak i innych produktów Herbalife. Sprzedaż produktów Herbalife odbywa się w ramach orędownictwa konsumenckiego czyli dystrybutorów, którzy znają dobrze produkty Herbalife i pełnią rolę opiekuna klienta. Masz pytania / DZWOŃ. Wszystko Ci opowiem: tel. 533 333 563 lub znajdź mnie na Facebook-u

 

W ramach diety Herbalife koktajl odżywczy stosuje się 2 razy dziennie, jeśli Twoim celem jest skuteczna kontrola wagi bez uczucia głodu. W ciągu dnia reszta posiłków powinna składać się z 2 przekąsek i lekkiego obiadu w ramach Twojego bilansu kalorycznego. Specjalnie przygotowany koktajl odżywczy przygotowany na bazie mleka max 1,5% dostarczy Ci 25 witamin i minerałów co stanowi niemalże 100% zapotrzebowanie na składniki odżywcze w diecie. Obok diety Herbalife nie można przejść obojętnie. Dzięki niej w bardzo prosty sposób kontrolujesz swoją wagę, i uczysz się zdrowych nawyków, które zostaną z Tobą na długo. Produkty Herbalife to sprawdzone suplementy diety, które dostarcza firma Herbalife od ponad 40 lat i jest to znana, globalna firma odżywcza, której Partnerów znajdziesz nawet w najbardziej odległych zakątkach świata.

Produkty Herbalife odpowiednio dobrane przez Trenera Odżywiania Herbalife gwarantują maksimum efektów. Jeśli interesujesz się dietą Herbalife możesz skorzystać ze specjalnego formularza i wypełnić Ankietę Wellness: https://bit.ly/ankietawellnessherbalife, dzięki której poznamy Twoje nawyki i zaproponujemy odpowiedni zestaw produktów dla Ciebie, tak by dały one najlepszy efekt dla Ciebie.

 

Zobacz jak może wyglądać Twój plan dnia, jeśli chcesz w skuteczny sposób kontrolować swoją wagę:

 

Co jeszcze możesz zyskać stosując dietę Herbalife?

Trener Odżywiania Herbalife udzieli Ci maksymalnego wsparcia w dążeniu do Twoich celów. 
Dołącz do grupy na Facebook-u gdzie:

  • bliżej poznasz produkty Herbalife
  • dowiesz się więcej o diecie Herbalife
  • otrzymasz indywidualne wsparcie
  • poznasz fantastyczne, czasem zaskakująco proste przepisy na tradycyjne posiłki (przekąski, obiady etc. )
  • możesz wziąć udział w cyklicznych 10-dniowych FIT WYZWANIACH, gdzie w grupie max 8 osób z maksymalnym wsparciem przejdziesz przez proces kontrolowania wagi z Herbalife

 

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY WSPARCIA

 

Jeśli naszły Cię jakiekolwiek wątpliwości poznaj opinie osób, które korzystały z diety Herbalife na grupie wsparcia naszego sklepu na Facebook-u:

 

DLACZEGO DIETA HERBALIFE?

Utrzymywanie zdrowego trybu życia zapewnia równowagę psychofizyczną, ale daje też dodatkowy zastrzyk energii. Dieta Herbalife wspiera zrównoważony poziom życia obejmujący zarówno prawidłową dietę, aktywność fizyczną, jak i dbałość o relaks i spokój psychiczny. Dopiero kompilacja wszystkich powyższych czynników powoduje, że człowiek oddycha pełną piersią i dba o każdy aspekt prawidłowego funkcjonowania.

Założenia planu, który aktywuje wszystkie te obszary, a którego część stanowi dieta Herbalife obejmuje

1. Prawidłowe żywienie, które oznacza optymalny poziom makro i mikroelementów w diecie uzależniony od czynników indywidualnych takich jak: wiek, płeć, rodzaj podejmowanej aktywności, przewlekłe choroby, szybkość trawienia.

2. Optymalne posiłki i dodatkowe porcje w jadłospisie, które zapewniają dostarczanie składników odżywczych.

3. Właściwy poziom wody w organizmie, który zapewniony jest przez spożywanie płynów przynajmniej w ilości 2 litrów na dobę.

4. Aktywność fizyczna połączona z regeneracją i przeznaczeniem czasu tylko dla siebie. Podstawą aktywnego życia są regularne treningi wykonywane 5 dni w tygodniu, trwające minimum pół godziny. Zwieńczeniem jest regularny sen o długości minimalnej-7 godzin.

Tego wszystkiego możesz nauczyć się w cyklicznie organizowanych wyzwaniach na mojej grupie wsparcia. Koniecznie tam zajrzyj po więcej. 

 

DIETA HERBALIFE - OSIĄGANIE CELÓW Z KOKTAJLEM ODŻYWCZYM FORMUŁA 1

W jaki sposób koktajle odżywcze mogą pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów?

 

1. Jeden koktajl dziennie wystarczy, by zachować aktualną wagę.

Koktajl z serii dieta herbalife stosowany zamiast jednego regularnego posiłku zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Badania dowodzą, że to doskonały produkt, by utrzymać wagę uzyskaną w trakcie diety. Po zakończeniu diety koktajl Odżywczy Formuła 1, chroni przed efektem jojo i zapewnia stabilność wagi na tym samym poziomie. Ile czasu stosuje się jeden koktajl dziennie po zakończeniu redukcji? Tyle czasu ile zajęło Ci dojście do idealnej wagi, tyle pijesz koktajl raz dziennie. Warto go pić po to by nawet po zakończeniu redukcji uzupełniać witaminy i minerały, które ciężko zapewnić przy obecnej jakości żywności w sklepach. Forma suplementacji dobrej jakościowo i pomoc w organizacji.

 

2. Dwa koktajle dziennie jako zamienniki 2 posiłków wystarczą, by mieć kontrolę nad swoją wagą (ujemny bilans kaloryczny).

Ten zestaw polecany jest osobom, które stawiają sobie za cel skuteczną kontrolę wagi. Badania wykazują, że zastąpienie dwóch posiłków dziennie koktajlami Odżywczymi Formuła 1 , przyczynia się do kontrolowania wagi. Najlepsze efekty można uzyskać przy jednoczesnym wykonywaniu niewielkiej aktywności fizycznej. Koktajl zawiera niezbędne składniki odżywcze, zawiera jednak mniej kalorii. Łatwiej jest zarządzać bilansem kalorycznym wprowadzając do swojego stylu życia koktajle odżywcze Herbalife. 

 

3. Dwa dodatkowe koktajle odżywcze Formuła 1 dziennie do posiłków wystarczą, by zwiększyć masę mięśniową (dodatni bilans kaloryczny).

Jeśli Twoim celem nie jest ani utrzymanie wagi, ani spalenie tkanki tłuszczowej, tylko formowanie sylwetki - to ten wariant jest dla Ciebie. Koktajle z serii dieta herbalife zawierają węglowodany i białka niezbędne do budowania masy ciała oraz regenerujące mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Zawarte w produkcie białka (18g białek wysokiej jakości z soi i mleka) sprzyjają rozwijaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej, co z kolei powoduje przyspieszenie metabolizmu, który aktywowany jest nawet w stanie odpoczynku. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do BEZPŁATNEJ konsultacji telefonicznej - ZADZWOŃ - tel. 533 333 563, mailowej: bok@herbal-centrum.pl lub na Facebook-u

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl