Dieta Herbalife

NA CZYM POLEGA DIETA HERBALIFE?

Jak skutecznie można kontrolować swoją wagę według diety Herbalife?

 

W ramach diety Herbalife koktajl odżywczy stosuje się 2 razy dziennie, jeśli Twoim celem jest skuteczna kontrola wagi bez uczucia głodu. W ciągu dnia reszta posiłków powinna składać się z 2 przekąsek i lekkiego obiadu. Specjalnie przygotowany koktajl odżywczy przygotowany na bazie mleka max 1,5% dostarczy Ci 25 witamin i minerałów co stanowi niemalże 100% zapotrzebowanie na składniki odżywcze w diecie. Obok diety Herbalife nie można przejść obojętnie. Dzięki niej w bardzo prosty sposób kontrolujesz swoją wagę, i uczysz się zdrowych nawyków, które zostaną z Tobą na długo. Produkty Herbalife to sprawdzone suplementy diety, które dostarcza firma Herbalife od ponad 40 lat i jest to znana, globalna firma odżywcza, której Partnerów znajdziesz nawet w najbardziej odległych zakątkach świata.

Produkty Herbalife odpowiednio dobrane przez Trenera Odżywiania Herbalife gwarantują maksimum efektów. Jeśli interesujesz się dietą Herbalife możesz skorzystać ze specjalnego formularza i wypełnić Ankietę Wellness: https://bit.ly/ankietawellnessherbalife, dzięki której poznamy Twoje nawyki i zaproponujemy odpowiedni zestaw produktów dla Ciebie, tak by dały one najlepszy efekt dla Ciebie.

 

Zobacz jak może wyglądać Twój plan dnia, jeśli chcesz w skuteczny sposób kontrolować swoją wagę:

 

Co jeszcze możesz zyskać stosując dietę Herbalife?

Trener Odżywiania Herbalife udzieli Ci maksymalnego wsparcia w dążeniu do Twoich celów. 
Dołącz do grupy na Facebook-u gdzie:

  • bliżej poznasz produkty Herbalife
  • dowiesz się więcej o diecie Herbalife
  • otrzymasz indywidualne wsparcie
  • poznasz fantastyczne, czasem zaskakująco proste przepisy na tradycyjne posiłki (przekąski, obiady etc. )
  • możesz wziąć udział w cyklicznych 10-dniowych FIT WYZWANIACH, gdzie w grupie max 8 osób z maksymalnym wsparciem przejdziesz przez proces kontrolowania wagi z Herbalife

 

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY WSPARCIA

 

Jeśli naszły Cię jakiekolwiek wątpliwości poznaj opinie osób, które korzystały z diety Herbalife na grupie wsparcia naszego sklepu na Facebook-u:

 

DLACZEGO DIETA HERBALIFE?

Utrzymywanie zdrowego trybu życia zapewnia równowagę psychofizyczną, ale daje też dodatkowy zastrzyk energii. Dieta Herbalife wspiera zrównoważony poziom życia obejmujący zarówno prawidłową dietę, aktywność fizyczną, jak i dbałość o relaks i spokój psychiczny. Dopiero kompilacja wszystkich powyższych czynników powoduje, że człowiek oddycha pełną piersią i dba o każdy aspekt prawidłowego funkcjonowania.

Założenia planu, który aktywuje wszystkie te obszary, a którego część stanowi dieta Herbalife obejmuje

1. Prawidłowe żywienie, które oznacza optymalny poziom makro i mikroelementów w diecie uzależniony od czynników indywidualnych takich jak: wiek, płeć, rodzaj podejmowanej aktywności, przewlekłe choroby, szybkość trawienia.

2. Optymalne posiłki i dodatkowe porcje w jadłospisie, które zapewniają dostarczanie składników odżywczych.

3. Właściwy poziom wody w organizmie, który zapewniony jest przez spożywanie płynów przynajmniej w ilości 2 litrów na dobę.

4. Aktywność fizyczna połączona z regeneracją i przeznaczeniem czasu tylko dla siebie. Podstawą aktywnego życia są regularne treningi wykonywane 5 dni w tygodniu, trwające minimum pół godziny. Zwieńczeniem jest regularny sen o długości minimalnej-7 godzin.

 

 

DIETA HERBALIFE - OSIĄGANIE CELÓW Z KOKTAJLEM ODŻYWCZYM FORMUŁA 1

W jaki sposób koktajle odżywcze mogą pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów?

 

1. Jeden koktajl dziennie wystarczy, by zachować aktualną wagę.

Koktajl z serii dieta herbalife stosowany zamiast jednego regularnego posiłku zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Badania dowodzą, że to doskonały produkt, by utrzymać wagę uzyskaną w trakcie diety. Po zakończeniu diety koktajl Odżywczy Formuła 1, chroni przed efektem jojo i zapewnia stabilność wagi na tym samym poziomie.

 

2. Dwa koktajle dziennie wystarczą, by mieć kontrolę nad swoją wagą.

Ten zestaw polecany jest osobom, które stawiają sobie za cel skuteczną kontrolę wagi. Badania wykazują, że zastąpienie dwóch posiłków dziennie koktajlami Odżywczymi Formuła 1 , przyczynia się do kontrolowania wagi. Najlepsze efekty można uzyskać przy jednoczesnym wykonywaniu niewielkiej aktywności fizycznej. Koktajl zawiera niezbędne składniki odżywcze, zawiera jednak mniej kalorii.

 

3. Dwa dodatkowe koktajle odżywcze Formuła 1 dziennie wystarczą, by powiększyć mięśnie.

Jeśli Twoim celem nie jest ani utrzymanie wagi, ani spalenie tkanki tłuszczowej, tylko formowanie sylwetki - to ten wariant jest dla Ciebie. Koktajle z serii dieta herbalife zawierają węglowodany i białka niezbędne do budowania masy ciała oraz regenerujące mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Zawarte w produkcie białka (18g białek wysokiej jakości z soi i mleka) sprzyjają rozwijaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej, co z kolei powoduje przyspieszenie metabolizmu, który aktywowany jest nawet w stanie spoczynku. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do konsultacji telefonicznej - ZADZWOŃ - tel. 533 333 563 lub mailowej: bok@herbal-centrum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl