Co oferuje Herbalife dla sportowców?

Co oferuje Herbalife dla sportowców?

Każdy wie, że bycie sportowcem wymaga wdrożenia odpowiedniej diety i stosowania suplementacji. Niestety, często zapomina się o podstawie, czyli nawodnieniu i uzupełnianiu minerałów po ciężkim wysiłku fizycznym. W jaki sposób zapobiegać szybkiej utracie wody i uzupełnić płyny po ciężkim treningu?

Co to znaczy nawodnienie?

W pierwszym odruchu każdy powie, że przecież pije wodę w trakcie i po treningu, więc nie ma mowy o odwodnieniu. Zwykła woda jednak niestety jest pozbawiona wielu bezcennych składników. Nie jesteśmy w stanie przywrócić samą wodą odpowiedniej gospodarki mineralnej w organizmie. Po ćwiczeniach warto sięgnąć po produkty dedykowane dla sportowców, czyli regenerujące napoje wysokoproteinowe. W trakcie intensywnego wysiłku zastosuj specjalny napój z elektrolitami, który nie ma żadnych kalorii, ani cukru, za to zawiera witaminy z grupy B, witaminę C, oraz sód, wapń i magnez. Jest to idealny produkt także dla osób, które pracują w ciągu dnia fizycznie. Na długie, wymagające treningi zaopatrz się w napój proteinowo-węglowodanowy, który ma izotoniczną formułę.

Zwiększ swoją moc

Produkty Herbalife dla sportowców to nie tylko nawodnienie. Oferta zawiera specjalnie opracowany posiłek, który przeznaczony jest do spożycia przed treningiem. Wysoka zawartość białka wspomaga budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Mieszanka witamin C oraz E w połączeniu z selenem doskonale wspomaga ochronę komórek ciała przed stresem oksydacyjnym. Ponadto odpowiedni poziom węglowodanów zapewnia natychmiastową i jednostajną energię, dzięki czemu możesz ćwiczyć dłużej. Produkty Herbalife możesz stosować podczas biegu w terenie i na bieżni, w trakcie jazdy na rowerze oraz przy okazji ćwiczeń wytrzymałościowych.

Herbalife zaprosiło do współpracy jednego z najlepszych piłkarzy świata, Cristiano Ronaldo. Zaowocowało to profesjonalnym, niskokalorycznym napojem węglowodanowo-elektrolitowym, który zwiększa absorpcję wody w trakcie ćwiczeń, co zapobiega szybkiemu odwodnieniu. W rezultacie twój wysiłek jest bardziej wydajny.

Zaufaj specjalistom

Każdy produkt został przygotowany we współpracy ze specjalistami w dziedzinie dietetyki oraz przebadany i jest w stu procentach bezpieczny. Niska kaloryczność pozwala bez problemu utrzymać dzienne zapotrzebowanie energetyczne bez przekraczania założonej normy. Ponadto dzięki odpowiedniemu nawodnieniu organizm szybciej buduje tkankę mięśniową i nie pozwala na jej spalanie podczas intensywnych ćwiczeń.

Wysoka zawartość witamin i minerałów w produktach Herbalife czyni je doskonałym uzupełnieniem zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.