Jak pomóc sobie w piciu wody?

Wstawiony przez     Uncategories      0 Komentarze
Sposoby na picie większje ilości wody w procesie kontrolowania wagi.

Potrzeby odżywcze w różnym wieku

Wstawiony przez     Ciekawostki      0 Komentarze
Jako nastolatki mogłybyśmy przetrwać na pizzy, frytkach i fast foodzie. Kończąc szkołę i wkraczając w dorosłe życie, zaczynamy zwracać coraz większą uwagę na odżywianie. Oto kilka kluczowych punktów (i wskazówek), które pomogą Ci zachować zdrowie na różnych etapach życia.

Poległeś na diecie? Czas się podnieść!

Wstawiony przez     Ciekawostki      0 Komentarze
Przejście Twojej diety ze stanu beznadziei do rezygnacji zajmuje tylko chwilę. Bez względu na to, jak dobre masz intencje, nie możesz oczekiwać, że będziesz perfekcyjnie przestrzegać diety w każdej minucie każdego dnia. Będą chwile, kiedy zjesz coś, czego nie powinieneś. Zatem sztuczka polega na tym, aby dowiedzieć się nie tylko, co wpędza cię w kłopoty, ale także jak powrócić do planu. Jeśli odpadłeś z diety – i wszyscy tak robią – oto kilka wsk

Błonnik w diecie - dlaczego jest tak ważny w diecie

Wstawiony przez     Ciekawostki      0 Komentarze
Błonnik odgrywa ważną rolę w diecie, ale większość ludzi nie spożywa go tyle ile powinna. Co więcej, powinniśmy jeść nie tylko wystarczająco dużo błonnika, ale także zadbać o jego różnorodność. Nie wszystkie rodzaje błonnika działają dokładnie w ten sam sposób - różne jego rodzaje różny wpływ na organizm.

Jak przestać jeść pod wpływem stresu?

Wstawiony przez     Ciekawostki      0 Komentarze
Jak przestać jeść pod wpływem stresu.
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)